קורס פילאטיס למדריכי חדר כושר

קורסי הכשרת מדריכי כושר הם אחד מקורסי ההסמכה הנפוצים ביותר בבתי הספר להכשרת מאמנים ומדריכים. בקורס הכשרת מדריכי כושר לומדים את הדרך לאמן אנשים בחדרי הכושר. אולם, עולם הכושר הוא גדול ורחב יותר מאימונים התנגדות בחדר הכושר שזוהי מהות העבודה של מדריכי כושר. קורס פילאטיס למדריכי חדר כושר הוא אופציה מצוינת להרחבת העיסוק, רפרטואר התרגילים והדרך בה מאמני כושר יוכלו לשפר מדדים פיזיולוגיים ואנטומיים אצל המתאמנים ובכך לשפר את אורח חייהם.

קיצור טווחים לעומת הגדלת טווחי התנועה

בזמן שבקורסי מדריכי חדר כושר מושם גדש רב על אימוני משקולות או מכשירים לטובת חיזוק הגוף והעלאת נפח השריר (היפרטרופיה), מטרה זו לרוב מקצרת את שרירי הגוף. זה נכון שעבודה בטווחים מלאים עשויה למנוע את קיצור טווחי התנועה אך המציאות מראה אחרת, המציאות מראה כי רבים מתאמני חדר הכושר סובלים מירידה בטווחי התנועה מה שעשוי להוביל לפציעות. באימוני הפילאטיס עובדים על חיזוק השרירים תוך כדי הארכתם, שילוב שיכול ללא ספק לשמר טווחי תנועה ואורך שריר אצל מתאמני חדר הכושר. השילוב בין קורס מדריכי חדר כושר לקורס פילאטיס יכול להביא את המאמן לרמת ידע וכלים אשר ייושמו בעבודתו מול המתאמנים וישולבו בצורה מאוזנת ובמינון נכון.
הרי לאחר כל סט או כל מספר סטים בחדר הכושר יוכל מדריך חדר הכושר להכניס תרגול פילאטיס המותאם למטרת האימון ובכך ליצור אימון הוליסטי. העבודה על שרירי הליבה בתרגילי הפילאטיס תגרה גם את שרירי הליבה ותגייס אותם לאימון המשקולות מה שיגרום ליותר יחידות מוטוריות להיות מגויסות.

רפרטואר תרגילים חדש ויתרונות הפילאטיס לעומת חדרי הכושר

היתרון הנוסף בקורס מדריכי פילאטיס לבוגרי קורס מדריכי חדר כושר הוא בהרחבת רפרטואר התרגילים כנגד משקל הגוף במנחים השונים שאינם שכיחים בחדרי הכושר. בו בזמן שבקורס מדריכי חדר כושר עובר הסטודנט הכשרה לאימון עם משקולות ומכונות חדר הכושר, בקורס הפילאטיס הוא יעבור הכשרה לאימון הגוף כנגד משקל הגוף. כל מדריך חדר כושר חולם על להיות מאמן אישי שכן שם נמצא התגמול הטוב יותר ביחס לעבודתו, הרבה מהמתאמנים המבקשים לעצמם מאמנים אישיים מעוניינים לעבור את האימון האישי בבית מסיבת נוחות ועלויות, רפרטואר התרגילים הנרכש בקורס מדריכי פילאטיס יכול לעזור בעובדה זו שכן אין תרגילי הפילאטיס דורשים מן המאמן לקנות או לרכוש ציוד יקר וכבד.
אצלנו בניסים זוארץ סקול מכבדים את לימודיהם הקודמים של הסטודנטים ומקלים עליהם בפטור מקורסים שכבר עברו בבית ספרנו או בבית ספר אחר ומחיר הקורס בהתאם.