קורס מדריכי סטודיו ופילאטיס

קורס מדריכי הפיטנס והפילאטיס המתקדם והמשתלם ביותר בישראל! שש תעודות יוקרתיות בקורס אחד – כולל קורס מדריכי סטודיו! בהדרכת טובי המדריכים בישראל וצוות בינלאומי.

קורס מדריכי סטודיו

 

קורס מדריכי הסטודיו שנקרא בעבר קורס מדריכי אירובי עבר שינויים רבים בשנים האחרונות. ראשית, במשך שנים היו קורסי האירובי תחת פיקוח מנהל הספורט, בתקנות של מנהל הספורט החל משנת 2018, כל קורסי ההסמכה לתחום הסטודיו קרי; אירובי, חיזוק הגוף וכל הנלמד בסטודיו בכל בתי הספר בארץ אינם תחת פיקוח מנהל הספורט מאחר ומנהל הספורט סיים את הפיקוח על קורסים אלו. כל מי שטוען כי קורסי מדריכי הסטודיו, האירובי וחיזוק הגוף שלו הם תחת פיקוח מנהל הספורט מטעה את הציבור.

כתוצאה מזה כל תעודות בתי הספר השונים זהות בחוקיות שלהן בשוק. השינוי העיקרי שחל לאחר צעד זה של מנהל הספורט הוא שינויים בתוכניות הלימוד ואפשרות לכל בית הספר לגבש תוכנית לימודים משלו ולהעמיק בנושאים אותם הוא מאמין שיש ללמד בקורס מדריכי הסטודיו. בעבר, כל בתי הספר עבדו לפי תוכנית אותה גיבש מנהל הספורט כך שההבדלים בין המדריכים בבתי הספר השונים מבחינת הכלים אותם קבלו בקורס מדריכי סטודיו היה זהה לחלוטין.

ניסים זוארץ סקול אשר נפתח בשנת 2018 היה הראשון לקרוא לקורסי האירובי קורס מדריכי פיטנס בסטודיו מתוך ההבנה כי "אירובי" ו/או "חיזוק הגוף" כבר אינם מגדירים את אופי הקורס ואת התוכן הניתן בו. כיום כל בתי הספר קורים לקורסי האירובי של פעם קורס מדריכי פיטנס בסטודיו או קורס מדריכי סטודיו. הגדרת הקורס כקורס מדריכי פיטנס בסטודיו או קורס מדריכי סטודיו מרחיבה את יריעת הלימודים ואת האפשרויות שניתנות לכל סטודנט וסטודנט להתמקצע בכמה שיותר מקצועות בתחום עם זיקה לאימונים לאוכלוסיות שונות ולאימונים פרטיים.

הרעיון הוא פשוט, בקורס מדריכי סטודיו כיום מלמדים מספר מקצועות רב יותר מבעבר, חלק מבתי הספר לא מקדישים כלל זמן לתוכן כוריאוגרפיית האירובי, בניסים זוארץ סקול מאמינים כי תחום אשר אין לו ביקוש בחוץ לא צריך להיכלל בתוכנית הלימודים, יש לבחון את המגמות המתפתחות בשוק ולהתאים את תוכנית הלימודים אליהם וזאת על מנת לאפשר תעסוקה ורלוונטיות למדריכות ולמדריכים המסיימים את קורס מדריכי הסטודיו.

בבחירת מוסד לימודים לקורס מדריכי סטודיו יש לקחת בחשבון את התכנים הנלמדים, ניסיון המורים המלמדים בקורס, המודולריות של תוכנית הלימודים, הגישה ההוליסטית ואת העזרה אותה מקבלים הסטודנטים

 

 
אנו, בניסים זוארץ מאמינים כי הסטודנט בקורס הפיטנס המורחב צריך לקבל את כל הידע והכלים שיאפשרו לו להשתלב בהדרכת אימוני הסטודיו. וזאת הסיבה שאנו מקנים את הכלים, הידע ושש התעודות בקורס אחד, שש התעודות המבוקשות ביותר בתחום הדרכת הפיטנס בסטודיו, תוכנית הלימודים היא העדכנית ביותר ועושה שימוש בטכנולוגיה על מנת לאפשר למידת הצלחה בקורס
 

אז איזה תעודות מקבלים?

 
תעודת מדריכי פיטנס בסטודיו ומדריך אירובי  התוכנית והתעודה עליה מבוססת כל תורת ההדרכה בסטודיו. איך מאמנים, כיצד בונים תרגילים, על מה עובד כל תרגיל ואיך מחברים תרגילים לרצף, הנחיות יציבה, הנחיות נשימה, שימוש באביזרים כמו משקולות, גומיות שונות, כדורים, מדרגה ואימוני משקל הגוף.
 
תעודת מדריך אימון פונקציונאלי – האימונים הפונקציונאליים תופסים בשנים האחרונות חלק נכבד באימונים בחדרי הכושר, בפרק זה תלמדו מהו אימון פונקציונאלי, מהם התרגילים שחייבים להיות בכל אימון על מנת לשפר איכות ביצוע ומדדים פיזיולוגיים, למה הסקווט חשוב, איך עושים תרגילי בטן נכון ואיך בכלל בונים אימון פונקציונאלי בסגנון H.I.I.T או טבאטה ומשלבים אותם באימוני הסטודיו או אימונים בחוץ.
 
תעודת מדריך פילאטיס מזרן – שיטת הפילאטיס נמצאת היום כמעט בכל מועדון כושר וסטודיו והביקוש למדריכים מקצועיים בתחום הפילאטיס אינו מפסיק. אנחנו בניסים זוארץ סקול מאמינים במסורת הפילאטיס הקלאסי, ברפרטואר ובהנחיות אשר הנחיל ג'וזף פילאטיס ודור החלוצים, יחד עם זאת אנו מתייחסים למדע של השנים האחרונות ומלמדים גם את התפתחות התרגילים, שימוש בתרגילים לבעיות אורתופדיות וכמו כן יציאה מתרגילי הפילאטיס לתרגול פילאטיס דאנס ותרגול יצירתי מובנה ויעיל.
 
הדרכת פילאטיס מזרן לנשים בהריון ואחרי לידה – הריון כל כל שלביו השונים מצריך התייחסות מיוחדת בהתאם להתקדמות בחודשי ההריון, בפרק זה של פילאטיס לנשים בהריון נסקור את השינויים אותן עוברת האשה ההריונית בגופה וכמו כן המלצות ספציפיות לתרגול פילאטיס מתאים ונכון בזמן ההריון ואחרי הלידה.
 
תעודת מדריך רצועות תלייה – TRX עשו מהפכה בעולם באימון הרצועות תלייה, אנו בקורס מכשירים אותך להדרכת רצועות תלייה, בקורס נלמד הנחיות בטיחות, רפרטואר תרגילים, אוכלוסיות מיוחדות ודרך לבניית שיעור רצועות תלייה או שילוב התרגילים באימוני אינטרוולים ובשיעורי חיזוק.
 

הדרכת כושר בחוץ (אאוטדור) – בתקופה האחרונה כולם מתאמנים בטבע, כל המדריכים רוצים לפתוח קבוצות בחוץ מהרבה מאד סיבות. הטבע הוא חדר הכושר הטוב ביותר. בפרק זה של הקורס  נלמד על השימוש בתנאים הפיסיים השונים בטבע והשימוש האופטימאלי בהם לטובת בניית אימון : מדרגות, עליות, ספסלים, עצים, משטחים בשיפוע שונה וכל מה שהטבע מציע לנו על מנת לבנות אימון ולהכניס את המתאמנים לכושר.

 

ששת התעודות הכי מבוקשות בשוק בקורס אחד!

הנושאים המשיקים לקורסי הפיטנס, רצועות תלייה, המתיחות והפילאטיס הם רבים ולכן מצאנו לנכון לאחד נושאים אלו בקורס אחד. היתרונות בחיבור נושאים אלו הם:

יצירת אימונים יעילים

היעדר מונוטוניות

אפשרויות תעסוקה

ידע נרחב במגוון תחומים

חיסכון בזמן וכסף

התאמה פונקציונלית

קהל יעד:

כל מי שמתאמן באימונים קבוצתיים ומחול ומעל גיל 17

תנאי קבלה:

ראיון אישי לבדיקת התאמה וכדאיות

שעות לימוד מעשי:

120 שעות מעשיות
30 שעות מדעים און ליין

שעות לימוד עיוני

30 שעות בלימודי און ליין
אנטומיה, פיזיולוגיה ותורת האימון

בין נושאי הקורס

 • חיזוק כנגד משקל הגוף, אביזרים בסיסיים ואביזרים מתקדמים.
 • רפרטואר תרגילי סטודיו נרחב.
 • עקרונות הפילאטיס, אימון מתחילים, ביניים ומתקדם.
 • פיתוח תרגילי פילאטיס קלאסיים לתרגילים מתקדמים
 • שימוש באביזרים בתרגילי פילאטיס.
 • רצועות תלייה.
 • הדרכת אימוני תחנות והיט.
 • הדרכת אימונים פונקציונאליים עם אביזרים מתקדמים.
 • הדרכת פילאטיס מזרן לנשים בהריון ואחרי לידה
 • הדרכת כושר בחוץ (אאוטדור) 

בנוסף לנושאים הענפיים, נלמדים בקורס תכנים מדעיים: אנטומיה, פיזיולוגיה, תורת הכושר הגופני ומתודיקה. לימודי המדעים נלמדים און ליין בתמיכה ובליווי של מרצה. לימודי האון ליין מאפשרים לסטודנט ללמוד בכל מקום וזמן הנוחים לו מבלי להפסיד זמן יקר בסיוע עזרים טכנולוגיים מתקדמים.

מפגשים מעשיים בהם עוברים הסטודנטים שיעורים מעשיים להעשרה, הרחבת הרפרטואר וטכניקה, ניתוח שיעורים ואימוני מדריך (הדגמות קצרות של הסטודנטים בפרקים נבחרים). במקביל, עם פתיחת הקורס נשלחים מדי שבוע/שבועיים (בהתאם לכמות החומר) סרטונים בנושא מדעי החיים, הסרטונים ברורים ומונפשים. בסיום כל פרק מתקיים בוחן קצר כתוב. סך כל ציוני הבחנים מהווים את ציון הגמר בנושאי המדעים השונים.

מרצים מנוסים ורובם בעלי תארים אקדמאיים מתקדמים אשר צברו ניסיון רב בהדרכת אימוני סטודיו ואאוטדור, מרצים ומאמנים אלו מגיעים לניסים זוארץ סקול לאחר שנים רבות של ניסיון בהכשרת מאמני כושר בסטודיו בארץ ובחו"ל. מנהל בית הספר הוא ניסים זוארץ M.Ed. אשר הכשיר אלפי מדריכי סטודיו ואירובי בארץ ובעולם, יוצר תכניות כושר מקוריות אשר נלמדות בכל העולם, זוכה פרסים רבים מארגוני כושר ישראליים ובינלאומיים.

 • תל אביב – ניסים זוארץ – 050-8833311 – משרד ראשי
 • חיפה – הסטודיו של מור מרגלית.
 • גן יבנה – קאנטרי גן יבנה.
 • מרחביה – סטודיו O של אורטל אופק.
 • באר שבע – גרייט שייפ באר שבע.

המסיימים בהצלחה יקבלו 6 תעודות הסמכה:

 • מדריך פיטנס בסטודיו.
 • מדריך פילאטיס מזרן.
 • מדריך אימונים פונקציונלים.
 • מדריך רצועות תלייה.
 • תעודת מדריכת פילאטיס לנשים בהריון ואחרי לידה.
 • תעודת מדריכת כושר אאוטדור (אימוני חוץ) .

שכר הלימוד משתנה בהתאם לקורסים השונים והוא יימסר לכם על ידי יועץ לימודים בשיחה טלפונית:

 • תל אביב – ניסים זוארץ – 050-8833311 – משרד ראשי
 • גן יבנה – קאנטרי גן יבנה.
 • מרחביה – סטודיו O של אורטל אופק.
 • באר שבע – גרייט שייפ באר שבע.
 • ירושלים – סטודיו מטי, קניון הדר.