מור פורת מרגלית רכזת קורס מדריכת פיטנס ופילאטיס

מור פורת מרגלית רכזת קורס מדריכות פיטנס ורכזת קורס מדריכי פילאטיס בבית הספר של ניסים זוארץ היא אחד מעמודי התווך של בית הספר וכוח מאד משמעותי בקרב מאמני הפיטנס בצפון.

מור פורת מרגלית שהיא מדריכת כושר, מדריכת פיטנס, מדריכת פילאטיס, מדריכת אימונים פונקציונאליים ומדריכת סאפ מביאה עמה לקורסי הכשרת מדריכי פיטנס ומדריכי פילאטיס ארגז כלים מקצועיים עצום, ניסיון, ידע והרבה מאד כריזמה, מה שגורם לכל הסטודנטיות בקורסי ההכשרה אותם מעבירה מור בקורסים של ניסים זוארץ להיצמד אליה גם לאחר שסיימו את הקורס.

מור פורת מרגלית, מאמנת פיטנס ופילאטיס היא מורה לכל החיים, הדקויות, האכפתיות והליווי הצמוד שלה את הסטודנטים בכל תהליך הקורס ולאחריו מותירים השפעה רבה אצל התלמידים וכבר ניתן לזהות מי הם בוגרי הקורסים בהדרכתה.

מור פורת מרגלית היא מבין מדריכות הפיטנס הראשונות אותן גייס ניסים זוארץ ללמד בבית ספרו, כישרונה היוצא דופן יחד עם יחסי האנוש הנפלאים שלה ויכולת הנתינה שלה הם אלו שבלטו לעין מיד והתאימו מאד לחזונו של בית הספר.

מור פורת מרגלית מלמדת בשנים האחרונות בכנסים והשתלמויות ברחבי הארץ ולשמחתנו בוגרים של מור משתלבים בעצמם כרכזי קורסי מדריכים בניסים זוארץ סקול ובבתי ספר להכשרה אחרים, מבחינת מור ומבחינת בית הספר זוהי חותמת לאיכות קורסי הפילאטיס וקורסי הפיטנס אותם מעביר בית הספר.

מור פורת מרגלית יוצרת שיעורים מובנים, יעילים ובטיחותיים תוך חשיבה מחוץ לקופסא ותמיד תמצאו אצלה בשיעורים וריאציות מקוריות ומעניינות לתרגילים מוכרים וזאת מכיוון שמור אינה קופאת על שמריה ועובדת קשה בכל יום כדי לתת את הטוב ביותר למתאמנים ולסטודנטים.