ליר יושע מדריך פילאטיס ויוגה

ליר יושע, רכז קורס פילאטיס בשלוחות המרכז בבית הספר של ניסים זוארץ הוא מדריך פילאטיס, מדריך יוגה, שותף מייסד לשיטת יוגילאטיס.

ליר יושע סיים את הכשרתו כמדריך כושר עוד בשנת 2004 ומאז הוא אימן אלפי לקוחות, ניהל מקצועית חדרי כושר ובשנים האחרונות עוסק וחוקר את שיטת הפילאטיס על התפתחויותיה הרבים ורבדיה השונים.

כרכז קורס מדריכות פילאטיס בבית הספר של ניסים זוארץ ליר יושע מאמין כי שילוב מסורת הפילאטיס כפי שנכתבה על ידי ג'וזף פילאטיס בקורס מדריכי פילאטיס יחד עם התייחסות לקדמה, למדע העדכני ולדרישות השוק היא הדרך האופטימלית ליצירת קורס עדכני שבו מקבלים הסטודנטים בקורסי ההכשרה בקורס פילאטיס מזרן ערך, ידע ואפשרות להשתלב בעבודה בתחומי הדרכת פילאטיס. הידע הרחב של ליר יושע ביוגה הביאו אותו לחבר יחד עם ניסים זוארץ את שיטת היוגילאטיס שהיא שילוב של מנחי יוגה יחד עם תרגילי הפילאטיס. אימון זה טוען ליר יושע הוא אימון הוליסטי ואופטימאלי לחיזוק וגמישות הגוף.

בוגרי קורס מדריכות פילאטיס בהדרכתו וריכוזו של ליר יושע בבית הספר של ניסים זוארץ ממשיכות להשתלמויות מקצועיות, כנסים וימי עיון אותם מארגן ליר יושע וזאת במטרה לשמור את מדריכות הפילאטיס עדכניות מבחינה מקצועית ואף להתברג כמובילות בתחום.

איכות ביצוע, יכולת הנחיה מדויקת, מינון תרגילים ועמוסים, זרימה בשיעור ויעילות האימון לפי צרכי המתאמן הם העקרונות המלווים את ליר יושע בזמן שהוא עומד ומכשיר את דור העתיד בקורס מדריכי פילאטיס.