אודות

Nissim zoares school

בית הספר המודרני להסמכות בתחום הכושר

שמי ניסים זוארץ ואני מנהל בית הספר.

אני בעל תואר ראשון במחול מהאקדמיה המלכותית למחול שבלונדון, תואר שני בקידום בריאות, אני חוקר כושר גופני ואת התרומה שלו לבריאות הציבור ואף מרצה על כך בכנסי כושר וכנסי רפואה בינלאומיים. הכשרתי במהלך השלושים שנה האחרונות למעלה מאלף מדריכים בישראל ובעולם בתחומי הפיטנס, הפילאטיס, הכושר והמתיחות.

בנוסף לתארים האקדמאיים שלי, עברתי כ50 הכשרות בינלאומיות בתחומי הכושר השונים במהלך השנים.

זכיתי בעבר בפרסים על מפעל חיים בתחום הדרכת הכושר בישראל, אירופה וארצות הברית ופתחתי את בית הספר לפני כ10 שנים בחו"ל ו4 שנים בארץ מתוך מטרה להעביר את כל הידע והניסיון שיש לי הלאה, לבית הספר 6 שלוחות בישראל ושלוש שלוחות באירופה.

בית הספר פועל בישראל בשלוחות תל אביב, עפולה, חיפה, באר שבע וירושלים ובחו"ל באתונה, וינה וסופיה. עד היום במהלך 4 שנות פעילות בית הספר בארץ הכשרנו מאות סטודנטים שעובדים במועדוני כושר, משרד הביטחון, משרד החינוך וחלקם אף בעלי סטודיו פרטי. החזון של בית הספר הוא בניית קורסים בהתאמה אישית לכל סטודנט על פי תחומי העניין שלו והתחום בו הוא רוצה לעסוק בעתיד. אצלנו תלמדי/תלמד רק את התחום שאתה מתעניין בו, הלמידה בבית הספר היא מודרנית ומשלבת תכנים היברדיים עם תכנים פרונטליים, כך שלא תצטרכי להגיע ליום לימודים ארוך ומייגע.
היתרון המובהק של בית הספר הוא שבכל קורס נלמדים מספר מקצועות אשר כל אחד מהם מקנה תעודה בסופו של דבר כך שאת/ה יוצא/ת עם מספר תעודות הכשרה מקצועיות ובינלאומיות בכל קורס. התעודה הראשונה ניתנת כבר באמצע הקורס כך שאפשר להתחיל לעבוד כבר באמצע הקורס. כל קורס שתלמד/י אצלנו הוא באחריות, כלומר תוכל/י לחזור עליו כמה פעמים שתרצי או להגיע לריענון מדי פעם.

בית הספר עומד בסטנדרטים בינלאומיים עם קשר הדוק לנעשה בעולם בתחום הכשרת מאמני הפיטנס בסטודיו בתתחומים השונים. בית הספר ממשיך ללוות את בוגריו גם לאחר סיום הלימודים בהשתלמויות, קורסי המשך, כנסים ועזרה במציאת עבודה ככל שניתן וליווי מקצועי בכל הקשור להתחלת צעדיהם ושילובם בתחום ההדרכה

ללמוד מהטובים ביותר

צוות המורים שלנו

ניסים זוארץ

מנהל ובעלים

דניאל ששון

רכזת קורס פיטנס

ליר יושע

רכז קורס פילאטיס מזרן

אורטל אופק

רכזת קורס פיטנס